Close
Skip to content
regranulat contalen

CONTALEN

to lider modelu gospodarki o obiegu zamkniętym

O nas

MARKA
CONTALEN

została założona w 2010 r. i jest częścią rodzinnej spółki Conkret Z. R. Trejderowscy Sp. J. posiadającej 30-letnią historię.

Założycielem, a zarazem prezesem jest Zbigniew Trejderowski. Od lat z pasją oraz zaangażowaniem recyklingujemy tworzywa sztuczne – pozyskiwane odpady folii LDPE. Ten proces pozwala nam na produkcję regranulatu polietylenowego – najwyższej jakości polietylenu o niskiej gęstości.

IMG_9408

Dokładamy wszelkich starań, by nasze towary były zgodne z normami bezpieczeństwa oraz spełniały wszystkie oczekiwania klientów. W związku z tym odpowiadamy za pełny proces technologiczny. Od zakupu odpadowych surowców wtórnych, poprzez transport, segregację, granulację, wytworzenie produktu, aż po ostateczną kontrolę jakości w naszym laboratorium.

plastiku poddawanego codziennie recyklingowi

80 ton

plastiku poddawanego codziennie recyklingowi
REGRANULAT CONTALEN

30 tysięcy ton

reglanulatu rocznie
folii rocznie

30 tysięcy ton

folii rocznie

Zarówno każdy etap procesów przetwórstwa jak i produkcji jest monitorowany oraz nadzorowany przez
wykwalifikowaną kadrę specjalistów

Wdrożony w 2004 r. Zintegrowany System Zarządzania staramy się stale udoskonalać. Robimy to zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001 oraz ISO 14001, pozwalającymi na produkcję oraz sprzedaż wyrobów o powtarzalnej i gwarantowanej jakości. Jednocześnie prowadzimy strategię minimalizowania negatywnych wpływów prowadzonej działalności na środowisko. Znaczącym elementem tego systemu jest Zakładowa Kontrola Produkcji, dzięki której zapewniamy jej powtarzalność i uzyskanie cech zgodnych z ustaleniami technicznymi produktu.

Działania CSR w wieloletniej strategii marki Contalen

Systematyczne podnoszenie kompetencji pracowników jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego staramy się poszerzać ich kwalifikacje za pośrednictwem specjalistycznych szkoleń organizowanych przez jednostki zewnętrzne.

Za sprawą strategii wypracowywanej przez lata doświadczeń oraz dzięki najwyższej jakości produktów stale umacniamy swoją pozycję na rynku. Stajemy się tym samym niekwestionowanym liderem w branży. Dynamiczny rozwój, wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji zadecydowały o sukcesie przedsiębiorstwa na rynku globalnym.

Contalen jako wiodąca marka przetwórstwa tworzyw sztucznych jest również animatorem oraz sponsorem strategicznym wielu wydarzeń: kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Staramy się regularnie wspierać rokujące inicjatywy społeczne, których efekty sprawiają, że wszystkim nam żyje się lepiej.